Anasayfa » Blog » Ekşi’ye Nasıl Girilir? | Ekşi Sözlük Kapatıldı Mı?

Ekşi’ye Nasıl Girilir? | Ekşi Sözlük Kapatıldı Mı?

“Kutsal bilgi kaynağı” sloganı ile hayata geçirilmiş ve 1999 yılından bu yana en çok kullanılan platformlardan biri olan Ekşi Sözlük bugün yasaklandı. Türkiye ise en çok aylık entry giren ülkelerden biri konumunda. Kayıtlı yazarların yorumlarını belirttikleri, kimi zaman mizah kimi zaman gündem konuştukları çok yönlü bir platform olan Ekşi engellendi haberi sonrasında kullanıcılar Ekşiye nasıl girilir diye merak ediyor. Cevap çok basit; vpn ile.

VPN; Ekşi Sözlük erişim engeli gibi engelleri aşabilmenizi sağlayan özel ağlardır. Yalnızca ekşi sözlük değil, youtube ve twitter yasaklamaları da iyi bir vpn ile aşılabilmektedir. Siz de ekşiye nasıl girilir diye merak ediyorsanız; en iyi ücretsiz vpnler arasından birini tercih ederek erişim engeli olan sitelere kolayca giriş yapabilirsiniz.

Gelin birlikte inceleyelim.

Ekşi Sözlük Kapatıldı Mı?

Ekşi Sözlük BTK kararı ile 21 Şubat tarihinde erişime kapatıldı. Bu karar sonucunda ekşiye nasıl girilir diye merak eden kullanıcılar ise ekşi uzun süreli mi kapatıldı diye merak edebiliyor.

VPN programları kullanarak erişim engeli getirilmiş olan sitelere dilediğiniz gibi giriş yapabilir ve internette anonim olarak gezinebilirsiniz.

Yasaklı sitelere giriş için vpn kullanacaksanız tercih ettiğiniz vpn programının güvenli olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Kayıt tutmama politikası ile hizmet veren ve Kill Switch özelliği bulunan vpn uygulamaları genellikle güvenlidir.

VPN🔒Fiyat (Aylık)💳Sunucu ve KonumÜcretsiz Sürüm
Zenmate(Yüksek hız)$2.3074+ ülkede 3600 sunucu30 gün
Surfshark (Avantajlı özellikler)$1.5195 ülkede birçok farklı sunucu30 gün
Nord VPN (Yüksek güvenlik)€3.4959+ ülkede 5500 sunucu30 gün
Avast VPN (En uygun fiyat)5.99 TL35+ ülkede 700+ sunucu7 gün
iPVanish (Platformlara erişim)$3.9975+ ülkede 2000+ sunucu30 gün
Atlas VPN (Ekonomik Paket)$1.9917+ ülkede 570+ sunucu30 gün
Kaspersky (Yüksek Güvenlik)33.49 TL24+ ülkede 300+ sunucu30 gün
Turbo VPN (Hızlı VPN)$4,1725 ülkede +21.000 sunucu 30 gün
Dot VPN (Platformlara erişim)$4,99 30 ülkede 70+ sunucu30 gün

Sizler de en güvenli vpnler arasından birini tercih ederek bu gibi yasaklardan etkilenmeden paylaşım yapmaya ve gündemi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Erişim engeli olan yasaklı sitelere giriş nasıl yapılır sorusu için detaylı rehbere buradan erişebilirsiniz!

ekşi kapatıldı mı

Ekşi’ye Nasıl Girilir?

Erişim yasağı getirilen Ekşi Sözlük‘e aşağıdaki adımları izleyerek girebilirsiniz;

  • En iyi ve en güvenli vpnler arasından birini seçin.
  • Seçtiğiniz vpn uygulamasını telefonunuza indirin.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekrandaki Bağlan düğmesine tıklayın.
  • Telefonunuzdaki internet simgesinin yanına VPN yazısı geldiyse vpn bağlantınız tamamlanmıştır.
  • Artık VPN ile ekşiye giriş yapabilirsiniz.

Ekşi Sözlük erişim kısıtlaması sonrası entry girmek ve gündemi yakından takip etmek isteyen kullanıcılar için vpn en büyük ihtiyaçlardan biridir.

Özellikle sık sık bant kısıtlaması veya sosyal platformlara erişim engeli getirilen bir coğrafyadaysanız cihazınızda mutlaka bir vpn programı olmalıdır.

VPN programları ile gizliliğinizi koruyarak yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Tabi ücretsiz vpnler güvenlik konusunda biraz şaibeli olabilse de Zenmate gibi ayda $1,99 ödeme ile birçok cihazda kullanabileceğiniz vpn uygulamaları da mevcut.

Erişim Engeli Getirilen Ekşi Sözlük Açıldı Mı?

Erişim engeli getirilen ekşi sözlük ne yazık ki uzun bir süredir kapalı. Ekşi sözlük kullanıcıları buna rağmen vpn programları kullanarak bu durumu ekşide entry girerek eleştiriyorlar. Peki ekşi sözlük yasağı ne zaman kalkacak? Ekşi Sözlük yasaklandıktan sonra nasıl girilir?

Bunun için birçok yöntem mevcut. Torrent siteleri veya güvenli vpnler yasaklı tüm sitelere girebilmenizi sağlayacaktır. Fakat bu noktada dikkatli olmakta fayda var. Kullanıcı verilerinizin gizliliği ve güvenliği için ücretsiz vpnlerden bir tercihte bulunmamanızı tavsiye ederim. Avast vpn 5.99₺ gibi bir ücrete sahip. Aynı anda 10 cihazda da kullanabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde 1-2 dolara da en iyi ve en hızlı vpnler arasından birini tercih edebilirsiniz. Ücretsiz vpnler arasından

mete enginsoy

2 thoughts on “Ekşi’ye Nasıl Girilir? | Ekşi Sözlük Kapatıldı Mı?”

    • Merhaba, ekşi sözlük isimli platforma ülke genelinde erişim engeli bulunmaktadır. Bu tarz erişim engellerine takılmadan kesintisiz internet kullanabilmek için bir vpn uygulaması indirmeniz gerekmektedir. Mobil için en iyi vpn veya en güvenli vpnler yazımdan detayları inceleyebilirsiniz.

      Yanıtla

Leave a Comment