Anasayfa » En İyi VPN'ler » AtlasVPN

AtlasVPN

.

atlas vpn

30 gün boyunca ücretsiz deneme ve para iade garantisi

Kayıt tutmama politikası

SafeSwap ve SafeBrowse ile ekstra gizlilik imkanı

Sınırsız cihaz desteği

17 farklı ülkede 570+ sunucu

8,8

HARİKA

$85,99

$1,99’dan

başlayan fiyatlarla

AtlasVPN, Amerika Birleşik Devletleri bünyesinde faaliyet göstermekte olan sanal ağlardan biridir. Global anlamda sektördeki dünya devi markalarla çalışan Atlas VPN, kullanıcıların da severek tercih ettiği vpn servislerinden biri olmakta.

Dünyanın her yerine hizmet vermeyi hedef haline getiren AtlasVPN, 45 farklı ülkede 750+ sunucuya sahiptir. Bu da kullanıcılar için daha fazla hız ve daha sorunsuz bir ağ demektir.

⭐ Puan 8,8
🍿 Platformlara erişimNetflix, BBC iPlayer, YouTube
💰 Fiyat$1,99’dan başlayan fiyatlarla
🖥️ Sunucu & Konum45 ülkede 700+ sunucu
👍 Çoklu cihaz desteği Var
🚀 Kill SwitchVar
🔥 KuponAtlas VPN kuponu %81 İNDİRİM

Fiyat/performans paketleri sunan Atlas VPN özellikle mobil sürümünde yüksek bir kullanıcı memnuniyetine sahiptir. Sınırsız cihaz desteği, kayıt tutmama politikası ve ekonomik paketleriyle Atlas VPN kullanımı her kitleye uygun bir VPN olmakta.

Gelin Atlas VPN özellikleri neler, detaylı olarak inceleyelim.

Atlas VPN Özellikleri Neler?

Atlas VPN, 2020 yılından beri bu sektörde olmasına rağmen global anlamda en çok güvenilirliğe sahip olan VPN hizmetlerinden biridir.  

atlasvpn ücretsiz, atlas vpn güvenli mi
AtlasVPN kullanımı nasıl?

Atlas VPN özellikleri şu şekilde:

 • Sanal özel ağ (VPN) hizmeti sunmaktadır.
 • Internet trafiğini şifreleyerek güvenli erişim sağlar.
 • Kullanıcının IP adresini başka bir konum gibi gösterir.
 • Uzak ağlara güvenli erişim sağlar.
 • Internet trafiğini şifreleyerek kullanıcının gizliliğini korur.
 • Web sitelerine erişimi açma ve internet sansürünü atlatma imkanı sağlar.
 • Farklı ülkelerden IP adresleri sunar.
 • Çoklu cihaz desteği.
 • 24/7 müşteri destek hizmeti sunar.

Sınırsız Cihaz Desteği; Atlas VPN kullanıcıları eşzamanlı olarak sınırsız cihazdan vpn erişimi elde edebilirler. Tek bir paket ile onlarca cihazda Atlas VPN’i kullanabilirsiniz.

Yerleşik Reklam Engelleyici; Çoğu vpn hizmetlerinde bu özelliğin sunulmadığını hepimiz biliyoruz. Atlas VPN, Reklam Engelleyici özelliği de sunarak vpn hizmetinin yanı sıra AdBlocker görevi de görüyor. Hem reklamsız hem erişim olmayan bir internete sahip olmanın bedeli ise yalnızca aylık $1,99.

SafeBrowse; Firmanın sunduğu ayrıcalıklı özelliklerden biri de Safe Browse. Bu özellik ile kullanıcılar kötü amaçlı yazılımlardan korunabilmektedir. Bu özelliğin kullanımı kullanıcıların isteğine tabidir. İsteyenler Safe Browse özelliğini aktif ederek kötü amaçlı yazılımların engellendiği, ekstra gizlilik ve güvenlik sunan bir avantajdan faydalanabilirler.

Kill Switch; Bu özellik her vpn hizmetinde mutlaka bulunmalıdır. İnternette gezinirken bağlantınız koptuysa herhangi bir sızıntı yaşanmaması adına Kill Switch devreye girer ve ağınızı devre dışı bırakır.

Atlas VPN özellikleri bu şekilde. Çoğu VPN firmasına göre daha fazla avantajlı özellik sunmasına rağmen daha uygun fiyatlarla çalışan AtlasVPN, VPN öneri isteyenler için iyi bir seçenek olacaktır.

Atlas VPN Güvenli Mi?

Atlas VPN güvenli mi diye merak edeneleriniz olabilir. Bu konuyu detayları ile mercek altına alalım istiyorum. AtlasVPN, internet üzerinden bir özel ağa bağlanmayı sağlayan bir sanal özel ağ (VPN) hizmetidir. VPN kullanıcıların internet aracılığıyla uzak ağlara güvenli erişim sağlamasını ve kullanıcının internet bağlantısını potansiyel tehlikelerden koruma imkanı sağlar.

AtlasVPN internet trafiğini şifreler ve kullanıcının IP adresini başka bir konum gibi gösterir. Bu hizmet gizliliği koruma, web sitelerine erişimi açma ve internet sansürünü atlatma gibi amaçlar için kullanılabilir.

AtlasVPN, kullanıcılarının veri güvenliğini sağlamak için birçok önlem alır. Bunlar arasında:

 1. AES-256 şifreleme: Atlas VPN, tüm veri trafiğini AES-256 şifreleme algoritması ile şifreler, bu sayede veri güvenliği sağlar.
 2. Kişisel veri toplama: Atlas VPN, kullanıcılarının kişisel verilerini toplamaz, böylece kullanıcıların gizliliği korunur.
 3. Kill switch: Atlas VPN, internet bağlantısı kesildiğinde otomatik olarak çalışır ve veri güvenliğini sağlar.
 4. DNS sızıntısı koruma: Atlas VPN, kullanıcıların DNS sorgularının sızdırılmasını önler ve kullanıcı gizliliğini korur.
 5. Güncelleme ve yedekleme: Atlas VPN, sürekli olarak güncellenir ve yedeklenir, böylece veri güvenliği her zaman sağlanır.

Veri Kullanımı

Atlas VPN kullanıcı verilerini tutmama politikası ile çalışır. 256 bit AES şifreleme özelliği, Kill Switch ve Safe Browse gibi ekstra gizlilik ve güvenlik sunan bazı özellikleri sayesinde de rakiplerinden ayrılmaktadır.

Atlas VPN kısa bir zaman önce NordVPN tarafından satın alınmış ve bu nedenle de NordVPN ile aynı politikalara tabi şekilde çalışmaktadır. NordVPN gibi sektörün öncü firmalarından birinin bünyesinde olması da AtlasVPN güvenilir diyebilmemizi sağlıyor.

Kullanıcı Deneyimi ve Arayüzü

Atlas VPN arayüzü bakımından oldukça basit ve anlaşılır bir dile sahip. Web siteleri açıklayıcı ve sorularınızı giderecek şekilde hazırlanmış. Üstelik android ve IOS görünümü neredeyse aynı. Bu nedenle tüm kullanıcılar hangi cihazda olursa olsun aynı deneyimi yaşıyorlar.

Kullanıcılar AtlasVPN’i hem mobilde hem webte sorunsuz olarak kullanılabilmekte. Üstelik yalnızca $1,99 ödeyerek ayrıcalıklı birçok özelliği de aktif edebiliyorsunuz.

Tüm sürümlerinde kullanım oldukça kolaydır. Aradığınızı rahatlıkla bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş. Oturum açma işleminiz için ise İki Faktörlü Doğrulama yaparak giriş sağlıyorsunuz. Bu nedenle giriş güvenliği konusunda da oldukça sorunsuz.

Sunucu & Konum

Farklı konumlarda birçok sunucu olması vpn kullanımında hızı doğrudan etkiler. Sunucu sayısının, kullanıcı sayısına oranlandığında yeterli düzeyde olması gerekmektedir. Atlas VPN sunucu sayısı yeterli düzeyde olsa da geliştirmeye devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

AtlasVPN 45 farklı ülkede 750 sunucuya sahip. Normalde bu sayıyı yeterli bulabiliriz fakat her geçen gün kullanıcı sayısı artan bir vpn uygulaması için sunucu sayısının sabit kalmaması gerekmektedir.

Sunucu seçimi olarak ise Avrupa, Asya ve Amerika’daki ülkelerden tercih yapabiliyorsunuz fakat kendinize en yakın konumu seçerseniz daha hızlı ve sorunsuz bir hizmet alırsınız.

Bir sunucu tercihi yapmadan önce SafeBrowse’u aktifleştirerek IP adresinizi ekstra koruma altına alabilirsiniz. Bu özelliği aktif ettiğinizde trafiğiniz birden fazla IP adresi üzerinden yönlendirilir ve böylece izlenmeniz imkansız hale gelir.

Cihazlar

AtlasVPN öncelikle bir mobil vpn uygulaması olarak piyasaya çıktı. Şimdilerde ise birçok cihazı destekliyor.

Windows Edge

iOS

macOS

Android

Linux

Amazon TV

AtlasVPN, bir vpn servisinin sunması gereken cihaz desteğini yeterli oranda sunuyor. Üstelik bu cihazları desteklemesinin yanı sıra AtlasVPN’i sınırsız sayıda cihazda eş zamanlı olarak kullanabiliyorsunuz. Böylelikle aldığınız hizmet onlarca cihazda faydalanabildiğiniz bir hizmet oluyor.

Atlas VPN Kurulumu Nasıl?

AtlasVPN kurulumu ile ilgili zorlanacağınız bir husus bulunmuyor. Hangi cihazda kullanacak olursanız olun vpn uygulaması olarak indirebiliyorsunuz.

Yalnızca Linux cihazlarda kullanım ve kurulum biraz kompleks olabiliyor. Çünkü Linux için ne yazık ki bir uygulama indiremiyor direkt vpn kurulumu yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Destek & Müşteri Hizmetleri

Atlas VPN müşteri desteği bakımından oldukça iyi. Firmanın web sitesine girdiğinizde SSS’e tıklayarak aklınıza takılabilecek tüm sorulara ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra karşılaşabileceğiniz bazı teknik sorunlar ve genel açıklamalar da yer alıyor.

Eğer Sık Sorulan Sorular bölümünde aradığınız bilgileri bulamazsanız da Premium kullanıcılar için 7/24 Canlı Destek imkanı sunulmakta. Ücretsiz sürümde ise firmaya mailden ulaşarak sorularınızı iletebilmeniz mümkün. Sorularınıza aynı gün içinde detaylı açıklamalar ile dönüş sağlıyorlar.

Fiyatlandırma & Paketler

Atlas VPN en ucuz vpn hizmetleri arasında yer alıyor. Bu kadar ayrıcalıklı hizmetlere ve yüksek güvenilirliğe rağmen sundukları paketler oldukça ekonomik. Üstelik hangi pakedi alırsanız alın sınırsız sayıda cihazda eşzamanlı kullanım imkanınızın bulunması da ekstra bir güzellik.

1 AYLIK

$10,99 / aylık

30 Günlük Para İade Garantisi

1 YILLIK

$3,29 / aylık

30 Günlük Para İade Garantisi

3 YILLIK

$1,99 / aylık

30 Günlük Para İade Garantisi

Sektörün en avantajlı ve en ucuz vpn hizmetlerinden birini kullanmak isteyenler yalnızca $1,99 ödeme ile internette hiçbir engele takılmadan ve kimliklerini belli etmeden anonim olarak dolaşabilirler.

Ücretsiz sürümü de oldukça güzel bir hizmet sunsa da erişim engeli olan sitelere erişebilmek için işe yaramaktadır. Gizliliğinizi korumak için sunulan hizmetler ücretli planlarda yer alıyor.

Tüm planlarda 30 gün boyunca para iade garantisi bulunmaktadır.

AtlasVPN Yorumlar ve Değerlendirme

AtlasVPN yorumları nasıl diye baktığımızda ücretli ve ücretsiz vpn sürümlerinin oldukça sevildiğini görüyoruz. Firmanın uyguladığı fiyat politikası kullanıcıları en çok çeken avantajlardan.

Bunun yanı sıra neredeyse hiçbir vpn eklentisinde bulunmayan Safe Browse özelliği de gizliliğine önem verenler için AtlasVPN’i tercih etme sebebi oluyor.

Firma ile ilgili Atlas VPN şikayet var mı diye baktığınızda bu nedenle pek şikayete rastlamıyorsunuz. Yalnızca firmanın sunucu sayısının artarsa daha hızlı bir hizmet sunacağı konusunda eleştirilere denk gelebiliyoruz. Bu da zaten şikayet değil talep oluyor.

Genel Görüş

AtlasVPN benim de bir süredir kullandığım ve en memnun kaldığım vpn kullanım deneyimi sunan firmalardan. Gerek arayüzü gerek sunduğu güçlü özellikleri sayesinde verdiğiniz paranın hakkını katıyla alabiliyorsunuz. Bu kadar özelliğe yalnızca $1,99 sahip olabilmek mümkün.

Eğer sizler de hem güvenilir hem uygun hem de tüm cihazlarda dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir vpn hizmeti arıyorsanız Atlas VPN’i değerlendirebilirsiniz. Zaten 30 gün boyunca para iade garantisi veriyorlar. Memnun kalmadığınız takdirde dilediğiniz zaman vazgeçebiliyorsunuz.

Eğer sen de bu hizmetten faydalanmak istiyorsan yalnızca $1,99 ödeyerek dilediğin siteye anonim şekilde erişebilirsin!

Atlas VPN Artıları ve Eksileri Neler?

Atlas VPN Artıları

 • En ekonomik paket seçenekleri
 • Kill Switch özelliği mevcut
 • %100 kayıt tutmama politikası
 • Safe Browse ile yüksek gizlilik
 • Sınırsız cihaz desteği
 • WireGuard Protokolü

Atlas VPN Eksileri

 • Canlı destek bulunmuyor
 • Linux için kurulumu karışık
mete enginsoy

Leave a Comment